Ã–VRIGT / Diverse / Nallebjörnar 7198111

nr 719 8111

Nallebjörnar

2 st, Steiff, äldre, höjd: 15-24

Kondition: slitage och skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 10 oktober 2011
kl 17:40:21